Karanlık Bir Gecenin Dizisi: The Night Of

Önce kendinize güzel bir içki hazırlayın. Ardından drama türünde izleyebileceğiniz bu muhteşem mini dizinin başına oturun: The Night Of.

the night of dizi - Karanlık Bir Gecenin Dizisi: The Night Of

New York’ta yaşayan Pakistan vatandaşı Nasir Khan, bir gece babasından gizli olarak babasının ticari taksisini alır ve dışarı çıkar. Ancak taksinin üstündeki ışığı kapatmayı unuttuğundan, kırmızı ışıkta beklerken bir daha taksiye bir kız biner. Başlarda kızı gitmek istediği yere götürmek istemez ancak kızın ısrarı geri çevrilecek gibi değildir. Ve tesadüfen tanıştığı bu kız; Nasir Khan‘ı artık eski hayatından hatta eski karakterinden uzaklaştıracak esrarengiz bir cinayet olayına karışmasına neden olur.

Toplam 8 bölümden oluşan bu mini diziyi, tek oturuşta bitirmek isteyeceğinize hiç şüphem yok. Dizinin senaryosunu Richard Price yazmış. Dizinin adı başta “Criminal Justice” olarak belirlenmiş ancak daha sonra bu isimden vazgeçilip The Night Of da karar kılınmış. Dizide Riz Ahmed ve Jonh Turturro başrollerde, ayrıca “A Separation” filminden bildiğimiz Peyman Moaadi de Nasir Khan‘ın babasını canlandırıyor.

Keyifli izlemeler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir